Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inauguracja kolejnego semestru KDUTW Oddz. Radziejów

 
W dniu 6 października 2016 roku w gościnnych progach Sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Radziejowie z udziałem REKTOR prof. nadzw. dr hab. Stanisława Kunikowskiego z Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, który wygłosił okolicznościowy wykład odbyła się inauguracja kolejnego semestru KDUTW Oddz. Radziejów. Zgromadzonych słuchaczy oraz zaproszonych gości powitał Przewodniczący Rady Słuchaczy Jan Jaworski wskazując w swoim wystąpieniu na działania, jakie podejmowała i podejmuje Rada Słuchaczy. Wśród gości byli: Marek Wojtysiak Sekretarz Powiatu , Szuszman Marek- wójt gminy Radziejów, Nowacki Jerzy – prezes Zarządu KDUTW, Wielgosz Danuta- dyrektor MiPBP. Po wystąpieniach zgromadzeni mieli okazję wysłuchać wspaniałego występu młodzieży i pedagogów ze Szkoły Muzycznej, którzy jak zwykle wykazali się wielkim kunsztem i swoim wykonaniem porwali słuchaczy. Okolicznościowy program związany z Narodowym Czytaniem „ Quo Vadis" H. Sienkiewicza przedstawiła nasza grupa kabaretowy, „Co Ty na to” pod kierownictwem Szymona Szynkowskiego. Była kawa, herbata, ciastka, tort liczne i miłe rozmowy. Udana i budująca atmosfera jak zwykle towarzysząca spotkaniom KDUTW Oddz. Radziejów. Wręczono 3 nowym członkom indeksy. Trzy osoby które ukończyły 70 lat otrzymało życzenia, kwiaty, dyplomy. Album fotek: facebook.com/karol.szmagalski.5/media_set?set=a.10211199352800541.1073742828.1259848402&type=3 Artykuł. Tutaj: aleksandrowkujawski.naszemiasto.pl/mieszkaniec/artykul/inauguracja-kolejnego-semestru-w-kdutw-oddz-radziejow,246372,t,id.html

 


Karol Szmagalski
 
Data pliku video: 2016-10-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radziejowski

Powiat radziejowski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, którego siedziba znajduje się w Radziejowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Radziejów, Piotrków Kujawski, Bytoń, Dobre, Osięciny, Radziejów i Topólka oraz miasta Radziejów i Piotrków Kujawski. 42 tys. mieszkańców zamieszkuje tu obszar o powierzchni 607 km².

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjnia pobyt w gospodarstwach agroturystycznych i przejażdżki rowerowe po wytyczonych do tego szlakach.

Na ziemie powiatu radziejowskiego trafimy drogą krajową nr 62 i wojewódzkimi nr 266, 267 i 301.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola