Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

276 absolwentów. Finał piątej edycji Samorządowej Akademii Finansów

Data publikacji: 2017-08-28, Data modyfikacji: 2017-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
276 absolwentów. Finał piątej edycji Samorządowej Akademii Finansów

Dobiegło końca szkolenie organizowane przez Serwis Samorządowy PAP we współpracy z NBP. W piątek 25 sierpnia upłynął termin na poprawianie wyników testów.

Wszystkie sprawdziany już w pierwszym podejściu zaliczyło 117 uczestników. Do rundy poprawkowej, która trwała od 11 do 25 sierpnia, przystąpiło 351 osób, z czego sprawdziany poprawiło 159. W ten sposób mamy 276 absolwentów tej edycji naszego szkolenia.

Testów było dwanaście - tyle, ile wykładów. I opracowania, i sprawdziany przygotowywane były przez ekspertów z Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie. Do zaliczenia niezbędne było udzielenie 70 proc. poprawnych odpowiedzi.

Piąta edycja projektu skupiała się na zagadnieniach związanych z prowadzeniem zrównoważonej gospodarki finansowej w JST, a także odpowiedzialnym zarządzaniem budżetem lokalnym oraz umiejętnym i zgodnym z przepisami zarządzaniem długiem w JST.

Absolwenci otrzymają od nas certyfikaty ukończenia SAF. Prześlemy je pocztą na adresy podane podczas rejestracji w naszym systemie. Wysyłkę rozpoczniemy po uzyskaniu wszystkich niezbędnych podpisów, a więc około połowy września.

Bezpłatne szkolenie realizowane było za pośrednictwem internetowej platformy e-learningowej pod adresem: http://www.saf.ews21.pl. Skierowane było do osób, których praca w samorządzie wymaga znajomości problematyki finansowej - przede wszystkim wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów, sekretarzy, skarbników i pracowników działów finansowych urzędów. Do udziału w szkoleniach zaproszeni zostali również radni i urzędnicy zainteresowani szeroko rozumianą tematyką finansów lokalnych.

Wszystkich uczestników SAF zapraszamy do wypełnienia ANKIETY https://www.webankieta.pl/ankieta/290011/ocen-v-edycje-saf.html

 

Codzienny Serwis Informacji PAP, Źródło artykułu: Codzienny Serwis Informacji PAP, Autor zdjęć: SAF
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radziejowski

Powiat radziejowski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim, którego siedziba znajduje się w Radziejowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Radziejów, Piotrków Kujawski, Bytoń, Dobre, Osięciny, Radziejów i Topólka oraz miasta Radziejów i Piotrków Kujawski. 42 tys. mieszkańców zamieszkuje tu obszar o powierzchni 607 km².

Z całą pewnością turystom oraz mieszkańcom czas uatrakcyjnia pobyt w gospodarstwach agroturystycznych i przejażdżki rowerowe po wytyczonych do tego szlakach.

Na ziemie powiatu radziejowskiego trafimy drogą krajową nr 62 i wojewódzkimi nr 266, 267 i 301.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola